Zatrudnienie doświadczonych programistów jest proste!

Należy pamiętać, że sourcing jest wstępem do sukcesu! Rekruter IT buduje relacje od pierwszej wiadomości. Takie działanie procentuje teraz i w przyszłości. Dlatego, jesteśmy pierwszym wyborem kontaktu doświadczonych programistów!

Skontaktuj się z nami!

Zaufana społeczność jest kluczem!

Impuls zmiany pracy przychodzi zawsze! Jedyną niewiadomą jest jednak kiedy. My to wiemy, dlatego budujemy relacje przez wartość. Nasi IT Rekruterzy z ciekawością swojego rozmówcy budują zaufanie. To pierwszy krok do polubienia. Ostatnim jest dać się zrekrutować 🙂

Case Studies

Product Manager

candidfuture's client, tech

Allyson Lerner

Sr. Manager, Product Management at Northpass

Northpass to LMS oparty na chmurze, który zapewnia narzędzia do tworzenia kursów online i optymalizacji operacji szkoleniowych w firmie.

Latem 2021 roku szukaliśmy utalentowanego Product Managera, który dołączyłby do naszego zespołu Platform, aby pomóc budować i skalować współdzielone systemy i usługi Northpass.

W oparciu o odpowiednio zmapowany krajobraz SaaS w Europie Środkowej i Wschodniej, CandidFuture zidentyfikował, skontaktował i wybrał listę dobrze dopasowanych kandydatów.

W ciągu dwóch tygodni od spotkania inaugurującego rekrutację, CandidFuture polecił osobę, która później przyjęła naszą ofertę na to stanowisko.”

Frontend / Backend / QA Engineers

candidfuture's client, tech

Marcin Mirecki

Branch Manager

The Simployer Group oferuje wiodące na rynku rozwiązania wspierające wgląd & decyzje, edukację i HRM.

Dzięki naszej technologii i kompletnym rozwiązaniom wspieramy i upraszczamy dzień pracy menedżerów, HR
i pracowników dla ponad 1,2 miliona użytkowników w Norwegii i Szwecji.

CandidFuture jest bliskim partnerem w skalowaniu naszego centrum rozwoju w Polsce, co doprowadziło do zatrudnienia ośmiu specjalistów technicznych, głównie w technologiach Frontend, Backend i QA.”

Fullstack developer

Head of Architecture at IngeniousIO

IngeniousIO zapewnia platformę opartą na danych, która usprawnia cały cykl życia projektu, podnosząc wydajność i zmniejszając wydatki na technologię.

Ta zintegrowana aplikacja oparta na chmurze jest przeznaczona do zarządzania codziennymi operacjami w ramach rozwoju biznesu, realizacji projektów i ich ukończenia.

CandidFuture proaktywnie podszedł do naszych wymagań i z niezwykłą precyzją w ciągu dwunastu dni roboczych dostarczył kandydata z odpowiednim nastawieniem na inżynierię produktu.

Czekamy na kolejne rozdziały naszej współpracy.”

Czy wiedziałeś, że aż

80%

Programistów traktuje pracę zdalną jako priorytet podczas poszukiwania nowego stanowiska pracy po pandemii COVID19.

14%

Badanie Stack Overflow z 2020 r. wykazało, że tylko 14% programistów aktywnie poszukuje nowej pracy.

86%

Twoich potencjalnych kandydatów do pracy nigdy nie zobaczy Twojej oferty pracy. Ponadto najlepsi programiści, którzy się zgłoszą, będą mieli wiele konkurencyjnych ofert.

Jak działamy?

1 Zostaw swoje CV

Dobieramy dopracowany model współpracy specjalnie dla Ciebie

2 Chcemy Cię dobrze poznać

Dowiadujemy się o Twoich celach i wymaganych kompetencjach

3 Sprawdzamy dla Ciebie różne firmy

Stajemy się ambasadorami Twojej firmy

4 It’s a match!

Przedstawiamy odpowiednich kandydatów i dbamy o pozytywne Candidate Experience

FAQ

Czym jest CandidFuture i co właściwie robi?

Jesteśmy ekspertami ds. rekrutacji IT z ekskluzywną społecznością IT, dlatego jesteśmy gotowi pomóc w rozwoju Twojej firmy. Pomożemy Ci również w rozwijaniu Twojej marki w oczach programistów. Employer Branding to dla nas codzienność. Pozwól nam zostać rozszerzeniem Twojego działu HR!

Jesteście firmą rekrutacyjną, czy outsourcingową?

Działamy jako Tech Sourcing Partnerzy i Tech Rekruterzy w outsourcingu oraz w modelu succes fee. Oczywiście więcej o naszych usługach znajdziesz wyżej, ale również możesz się z nami bezpośrednio skontaktować.

Co jest w Was takiego szczególnego?

Mamy doświadczenie i wiedzę w rekrutacjach IT. Świadczymy skuteczne usługi rekrutacyjne. Pomożemy Ci wybrać dokładnie to, czego potrzebuje Twój biznes. Dlatego usługi personalizujemy dokładnie pod potrzeby Twojego biznesu.

Jak efektywnie pracujecie?

Dostarczamy średnio 2 jakościowe rekomendacje tygodniowo (na Tech Sourcing Partnera) od pasywnych kandydatów. Każdego miesiąca zamykamy średnio dwie rekrutacje (na klienta). Wszystko to podczas pracy w niepełnym wymiarze godzin! Poszukujemy osób, które nie tylko mają odpowiedni stack technologiczny, ale również mają odpowiednią motywację i osobowość.

Jaki jest koszt Waszych usług?

Zawsze jesteśmy transparentni. Wszystko zależy jednak od modelu naszej współpracy. Skonsultujmy zatem potrzeby Twojego biznesu! 

Skontaktuj się z nami!

Chętnie odpowiemy na wszelkie Twoje pytania.

E-mail / Telefon

e-mailhello@candidfuture.com

e-mail+48737442200

    Jak możemy pomóc?
    Administatorem danych osobowych jest CandidFuture sp.z.o.o czytaj całość

    z siedzibą w Gdańsku (80-172) na ul. Trzy Lipy 3. Firma jest wpisana w rejestr Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzoną przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000796072, NIP 5842785694, REGON 383943294, o kapitale zakładowym 5 000 zł. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu świadczenia przez Administratora Usług oferowanych w Serwisie. Jeśli wyrazisz zgodę Twoje dane będą przetwarzane w celu komunikacji marketingowej poprzez e-mail. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i Twoich prawach znajdziesz w naszej polityce prywatności

    Wiadomość została wysłana

    Twoja wiadomość została pomyślnie wysłana. Wkrótce się do Ciebie odezwiemy.