GDANSK IS THE PLACE TO BE

Hasło wolności, solidarności, równości i otwartości, tak często kojarzone z Gdańskiem, oznacza znacznie więcej niż wzniosłe ideały - opiera się na konkretnych działaniach sprzyjających rozwojowi.

Wybieram Gdańsk!

Gdańsk to świetne miejsce do życia i pracy

1

miejsce w konkursie Europejski Region Przedsiębiorczości (EER) Roku 2020 dla Gdańska i Pomorza

1

miejsce w Polsce dla Gdańska w Indeksie Jakości Życia wg Numbeo

3

pozycja dla Gdańska i Pomorza w rankingu najlepiej prosperujących dużych miast w Europie według Milken Institute [2017]

1

miejsce dla Gdańska w Europie [2017] i 5. na świecie według TripAdvisor, "Top Destinations on the rise" [2018].

Wszystkie drogi prowadzą do Trójmiasta!

Pula i jakość talentów IT

Polska ma największą pulę programistów w Europie Środkowo-Wschodniej (według Stack Overflow 2019 Global Developer Insights Report).

Polscy programiści są również najlepsi na świecie (3. miejsce według 2016 HackerRank Developer Skills Report).

Pula i jakość talentów IT

Pula i jakość talentów IT
1/5

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami poprzez poniższy formularz lub bezpośrednio z Agą. Możesz podać nam wstępne informacje o swojej firmie i szczegółach planu założenia oddziału w Trójmieście.

2/5

Spotkanie z CandidFuture

Po nawiązaniu kontaktu umówimy się na spotkanie w Trójmieście lub wirtualnie w celu szczegółowej dyskusji na temat konkretnych potrzeb i celów. Podczas tego spotkania zbierzemy informacje o Twojej firmie, jej działalności i pożądanym zakresie nowego oddziału w 3-mieście.

3/5

Planowanie

Po zapoznaniu się z Twoimi wymaganiami, nasz CandidTeam przeprowadzi dogłębną analizę i opracuje kompleksowy plan dostosowany do potrzeb Twojej firmy. Plan ten będzie zawierał przegląd niezbędnych kroków, harmonogramów i zasobów wymaganych do pomyślnego utworzenia oddziału w Gdańsku, Sopocie lub Gdyni. Będziemy ściśle współpracować z Tobą, aby upewnić się, że plan jest zgodny z Twoimi celami i oczekiwaniami.

4/5

Procesy logistyczne

Po sfinalizowaniu planu pomożemy Ci w procesach logistycznych związanych z utworzeniem nowego oddziału w Trójmieście. Obejmuje to pomoc w zapewnieniu wskazówek dotyczących aspektów logistycznych, takich jak znalezienie odpowiedniej powierzchni biurowej, utworzenie niezbędnej infrastruktury i nawiązanie kontaktu z lokalnymi dostawcami usług.

5/5

Czas się ustatkować

Po pomyślnym zakończeniu wszystkich procesów logistycznych, nowy oddział w Trójmieście będzie gotowy do działania. Na tym etapie możemy również wesprzeć Cię w procesie rekrutacji i budowanie wizerunku marki. Zapewniając dostęp do lokalnych sieci talentów, pomagając w zamieszczaniu ogłoszeń o pracę i pomagając w znalezieniu odpowiednich kandydatów do Twoich potrzeb organizacyjnych.

Want to learn more?

Do you have access to any salary report in Gdansk?

Yes, we do have access to the newest salary report (2023) 

What does the IT Talent Landscape in Gdansk look like?

There are +25 000 IT and digital talent in Gdansk. 90% of proficient IT and digital talent is employed by medium and large companies, while 10% works at one of 130+ tech start-ups.

What Tri-City higher education potential looks like?

In 3 city there are eleven state and fourteen private universities, supply a steady stream of highly qualified graduates.

Will you help me find the office?

Of course! 75% of office space is located in Gdansk, while 21% in Gdynia. The business district in Gdansk is conveniently located along the main communication route.

Napisz do nas

Pozwól nam zrobić pierwszy krok w kierunku założenia Twojego oddziału w Tri City!

E-mail / Telefon

e-mailhello@candidfuture.com

e-mail+48737442200

    Jak możemy pomóc?
    Administatorem danych osobowych jest CandidFuture sp.z.o.o czytaj całość

    z siedzibą w Gdańsku (80-172) na ul. Trzy Lipy 3. Firma jest wpisana w rejestr Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzoną przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000796072, NIP 5842785694, REGON 383943294, o kapitale zakładowym 5 000 zł. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu świadczenia przez Administratora Usług oferowanych w Serwisie. Jeśli wyrazisz zgodę Twoje dane będą przetwarzane w celu komunikacji marketingowej poprzez e-mail. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i Twoich prawach znajdziesz w naszej polityce prywatności

    Wiadomość została wysłana

    Twoja wiadomość została pomyślnie wysłana. Wkrótce się do Ciebie odezwiemy.