Te warsztaty to wszystko, co musisz wiedzieć o rekrutacjach i iskra do budowania pozytywnej marki osobistej opartej na wartościach!

Dołącz razem z całym zespołem rekrutacyjnym - z odwagą i najlepszymi praktykami zbudujecie swoje marki osobiste i zadbacie o wizerunek firmy, którą tworzycie.

Sprawdź ofertę
1 Zostaw swoje CV

1 lub 2 dni warsztatów

2 Chcemy Cię dobrze poznać

Dla Rekruterów z każdej branży

3 Sprawdzamy dla Ciebie różne firmy

Online lub stacjonarnie

4 It’s a match!

Indywidualnie dostosowane treści warsztatów

CandidAcademy to…

1000+

zaangażowanych rekruterów, którzy pragną tworzyć zmiany na lepsze

100+

zadowolonych uczestników naszych warsztatów

300+

godzin przeprowadzonych warsztatów

Prowadzimy praktyczne warsztaty dla Rekruterów z zakresu:

Kim jesteśmy?

Aga Myśliwczyk

Aga Myśliwczyk

Jako ekspertka rynkowa ma na swoim koncie setki skutecznych rekrutacji. Na co dzień rekrutuje do firm technologicznych, doradza Programistom, Managerom IT oraz Właścicielom w wątkach #pozaKodowaniem

Jest założycielką butikowej agencji rekrutacyjnej w IT CandidFuture, mentorką HR i trenerką Rekruterów (nie tylko IT) w CandidAcademy.
Inicjatorka OSOBOWOŚCI IT! Społeczności świadomych Programistów i Produktowców oraz Managerów.

Fanka budowania wartościowych relacji (13 000 + kontaktów na Linkedinie) i marki osobistej, obok której nie da się przejść obojętnie – queenIT

Kasia Krzyżanowska

Kasia Krzyżanowska

Przez blisko 10 lat związana jestem z edukacją i tech researchem. Na co dzień jestem mentorką Rekruterów IT w firmach technologicznych w Polsce i za granicą; ekspertką webinarową, współorganizatorką eventów i meet-upów dla firm z branży HR i IT. Zawodowo – Community Managerka w TRAFFIT.

Codziennie dokładam starań by praca w HR cieszyła i była ważna – dla każdej ze stron. Edukuję i zachęcam do aktywnego budowania autentycznej marki pracodawcy oraz osobistej, uwielbiam dobre rekrutacje i dbam o długofalowe relacje.

Prowadzę warsztaty oraz szkolenia dla HR. A wszystko to z uśmiechem na twarzy 🙂

Rekruterzy rozwinęli z nami swoje kariery:

Olga
OlgaLead of Recruitment w Core

Zawsze bardziej od chemii (którą studiowałam) pociągały mnie relacje międzyludzkie. Moje poprzednie dorywcze prace były niezwiązane z rekrutacjami. Już po miesiącu od ukończenia szkolenia w Candid odniosłam swój pierwszy sukces – 2 zamknięcia! Szkolenie z CF pozwoliło mi na wykorzystanie ciekawości do drugiej osoby w codziennej pracy i spełnianie się teraz – na stanowisku lidera rekrutacji w technologicznej firmie z UK, Core.

Klaudia
KlaudiaIT Recruiter

Mentoring z Kasią, ale także warsztaty z Sourcingu Technicznego i z pisania angażujących treści z Agą, pozwoliły mi jeszcze mocniej zagłębić się w pracę Rekrutera. Otworzyły mi głowę na nowe rozwiązania i pozwoliły przetestować wszystkie w praktyce. Niesamowicie cieszę się, że trafiłam na CandidAcademy na początku mojej nowej ścieżki. Moje podejście do rekrutacji i ludzi wygląda teraz tak, jakbym sama chciała być potraktowana w trakcie procesu.

Julia
JuliaTech Recruiter

6 lat pracowałam w Centrum Wsparcia Imigrantów, gdzie byłam świadkiem, jak trudne może być przejście przez procesy rekrutacyjne. Złożyłam sobie obietnicę, że jeśli będę rekrutować, zrobię wszystko, by kandydaci czuli się docenieni. Niemal natychmiast po odbyciu szkoleń w CandidFuture otrzymałam odpowiedzialną rolę samodzielnego rekrutera. Wsparcie mentorów i zespołu CF pomogło mi ustawić procesy rekrutacyjne w firmie klienta i podwoić liczbę pracowników w dziale.

Ambasadorzy CandidAcademy

Bartosz Cytrowski
Bartosz Cytrowski
Senior Software Engineer w Atlassian
Ola Hinc
Ola Hinc
Radca prawny | Właściciel HiBusiness
Paweł Krzyżanowski
Paweł Krzyżanowski
Software Engineering Manager | Product Owner w Solidigm
Kamila Pyszka
Kamila Pyszka
Psychologist | Career & Leadership Coach | Be Human Consulting
Vito Rosiak
Vito Rosiak
Interim Manager | Założyciel Pyaar Agency

Dołącz do mailingowej społeczności Rekruterów na wagę złota!

Newsletter CandidAcademy

Dwa razy w miesiącu o 10:00 na Twoją skrzynkę wleci konkretna dawka wiedzy z zakresu rekrutacji, sourcingu i budowania marki osobistej Rekrutera.

Zapisz się tutaj! 

Doświadczasz…

➡ dużej liczby obowiązków, których organizacja i prioretyzacja Cię przerasta?

➡ trudności w znalezieniu kandydatów odpowiadających wymaganiom klientów?

➡ wykonywania „ręcznie” pracy, którą wiesz, że możesz usprawnić lub zautomatyzować za pomocą narzędzi, ale nie masz czasu na to, aby nauczyć się ich obsługi?

➡ trudności w komunikacji z kandydatami i/lub hiring managerami?

➡ strachu o to, że stracisz pracę, bo ciężko Ci nadążyć za dynamicznie zmieniającym się rynkiem pracy i wymaganiami, które musi spełnić rekruter?

 

Traf w 10! 

Pracujemy jako Rekruterzy i musieliśmy stawić czoła tym wyzwaniom. Wiemy, jak sobie z nimi radzić. Znamy narzędzia i sposoby, które pomogą Ci działać na własnych zasadach i bez stresu.

Z nami wypracujesz praktyki, dzięki którym będziesz działać efektywnie, z opracowaną strategią i pewnością, że robisz dobrą robotę!

Może potrzebujesz też dostać wiatru w skrzydła i kopa do rozpoczęcia działania na freelansie? U nas masz to jak w banku!

FAQ

Czy warsztaty gwarantują mi zdobycie pracy? 

Wszystko zależy od tego, jak wykorzystasz zdobytą wiedzę. Uzbroimy Cię w narzędzia i network w branży, ale to Ty zdecydujesz, co z tym zrobisz.

Czy mogę dołączyć do waszego newslettera?

Pewnie! Mailing CandidAcademy to unkalna dawka wiedzy z zakresu sourcingu i marki osobistej. W co drugi czwartek o godzinie 10! Zapisz się tutaj.

Jak wyglądają spotkania w ramach sesji mentoringowych?

Mentoring stanowi pakiet dodatkowy. To 3x1h spotkania 1:1 z wybranym mentorem: Agą, Kasią lub Jakubem.

Czy mogę z wami porozmawiać przed zakupem?

Jak najbardziej! Jeśli masz jakieś pytania, możesz kontaktować się bezpośrednio z Kasią Krzyżanowską przez LinkedIn.

Z niecierpliwością czekamy na Twoją wiadomość! ✍️

Przez jaki czas mam dostęp do materiałów szkoleniowych z platformy? 

W trakcie szkolenia otrzymujesz wszystkie materiały w formie pliku pdf przez platformę szkoleniową. Wszelkie prace domowe są sprawdzane przez mentorów i odsyłane. Dostęp do materiałów szkoleniowych kończy się wraz z zakończeniem szkolenia.

Nie działa mi platforma/ Nie przechodzi płatność lub inne

Napisz do nas na academy@candidfuture.com, a skontaktujemy się z Tobą, jak najszybciej to będzie możliwe!

Napisz do nas!

Porozmawiajmy o warsztatach dla Twojego zespołu!

E-mail / Telefon

e-mailhello@candidfuture.com

e-mail+48737442200

    Jak możemy pomóc?
    Administatorem danych osobowych jest CandidFuture sp.z.o.o czytaj całość

    z siedzibą w Gdańsku (80-172) na ul. Trzy Lipy 3. Firma jest wpisana w rejestr Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzoną przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000796072, NIP 5842785694, REGON 383943294, o kapitale zakładowym 5 000 zł. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu świadczenia przez Administratora Usług oferowanych w Serwisie. Jeśli wyrazisz zgodę Twoje dane będą przetwarzane w celu komunikacji marketingowej poprzez e-mail. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i Twoich prawach znajdziesz w naszej polityce prywatności

    Wiadomość została wysłana

    Twoja wiadomość została pomyślnie wysłana. Wkrótce się do Ciebie odezwiemy.