CandidFuture zmienia sposób rekrutacji w branży IT

CandidFuture to transparentna, samofinansująca się, szybko rozwijająca się, zorientowana na pracowników i rodziny firma, która zarabia, pomagając ludziom znaleźć wymarzoną pracę. Bez wątpienia to brzmi niesamowicie!

Skontaktuj się z nami!

Skuteczna rekrutacja – CandidFuture

Skuteczna rekrutacja IT niesie refleksję

Agencja rekrutacyjna IT to przecież ludzie.

Dlatego wejdź we współpracę z takim osobami, które skutecznie budują doświadczenia.

Impuls do zmiany jest wstępem do rekrutacji IT

Każdego specjalistę IT przywita ostatecznie impuls zmiany. To bardziej niż pewne. Jedyna niewiadoma to kiedy to nastąpi. Potrafimy rozmawiać z programistami, na skutek czego często uświadamiamy im ich potrzeby. Nie wspominając o tym, że lubimy „dać do myślenia”!

Skuteczna rekrutacja IT musi sprawdzać motywacje

Motywacje do zmiany pracy w IT są jednak kluczem skutecznej i długiej współpracy. Dlatego wiemy jak skutecznie sprawdzać motywatory do zmiany pracy w IT. Mamy do tego swoje autorskie narzędzia. W przeciwieństwie do 'rekruterów-spamerów’…

Szybkość w rekrutacji IT czyni ją skuteczną

Mamy doświadczenie w szybkich i zarówno skutecznych rekrutacjach IT. Przewidujemy luki takie jak np. nagła nieobecność hiring managerów. Krótko mówiąc, potrafimy planować na przyszłość. W rezultacie, nic nas nie zaskoczy!

Agencja IT skutecznie rekrutuje opowiadając historie

Bez wątpienia – Storytelling w rekrutacji sprzedaje. A my oczywiście wiemy, jak przygotować i przekazać historie, które rekrutują. Wszakże wiemy, jak pisać, aby nas czytali.

Agencja IT jest partnerem

W partnerskiej współpracy agencji rekrutacyjnej chodzi bowiem o wspólne dobro. Nam możesz zaufać, bo my się znamy na skutecznych rekrutacjach i opowiadaniu historii. Dodatkowo, za nami stoi społeczność IT, która nam ufa. Spójrz chociażby na nasze profile na LinkedInie… Z pewnością znajdziesz tam na to dowody!

CandidFuture jest jak dobry kolega

Jesteśmy jak dobry kumpel, który życzy Twojemu biznesowi jak najlepiej! Nie spoczniemy, dopóki nie osiągniemy sukcesu w rekrutacji, na który się wcześniej umówimy. Jeśli chcesz poznać nasze działania lepiej, zobacz nasze portfolio na Clutch lub opinie na Google!

CandidTeam

Wartości CandidFuture

Zmieniamy świat na lepsze

Każdy kontakt to dla nas bez wątpienia szansa na uczynienie świata lepszym. Dlatego stawiamy wartość ponad zyski. Podsumowując, myślimy o długoterminowych korzyściach, a nie krótkoterminowych zyskach.

Feedback jest kluczem

Prawda to dar, dzięki któremu budujemy lepszą przyszłość. Przez co zawsze udzielamy informacji zwrotnej i nie unikamy trudnych rozmów. Jasno wiemy, co czujemy, co myślimy, co doceniamy i z czym się nie zgadzamy.

Wspieramy się i bierzemy odpowiedzialność

Nie oceniamy, ale uzupełniamy się i wzmacniamy. Jako zespół zamieniamy nasze słabości w siłę. Bierzemy odpowiedzialność za współpracowników, partnerów i klientów, dlatego dotrzymujemy słowa i wywiązujemy się ze swoich zobowiązań.

Diversity ma znaczenie

Odnajdujemy wartość w tym, co inne. W szczególności rozumiemy, że wiele punktów widzenia poprawia jakość produktów, usług, pracy i życia. Poza tym, walczymy ze stereotypami, przeciwdziałamy dyskryminacji i promujemy zasady równego traktowania.

Zobacz co mówią o CandidFuture
nasi Klienci

"CandidFuture shows a lot of motivation and energy, which is important to convince new candidates" – CEO, kiwiHR & YooniQ solutions

źródło: Clutch »

"One of the things that impressed me most about CandidFuture was their communication skills." – UX Lead, SPOTIO

źródło: Clutch »

"They were very open-minded, eager to learn new competencies and improve their skills." – Head of People & Culture, Dac.digital

źródło: Clutch »

"They're a fantastic team that is open and very collaborative." – Head of Product, PeakData

źródło: Clutch »