Myślisz o zmianie pracy?

Czujesz, że obecna praca nie spełnia Twoich oczekiwań, a na samą myśl o przeszukiwaniu ofert pracy kręci Ci się w głowie? Agentka Kariery przychodzi z pomocą. W CandidFuture wyznajemy zasadę “człowiek na pierwszym miejscu”. Tak będzie i tym razem.

Dowiedz się więcej!
Branża rekrutacyjna przeżywa kryzys

Każdego dnia najlepsi techniczni specjaliści dostają wiele wiadomości z ofertami od rekruterów. Czasami możesz przyjąć ofertę, która na pozór brzmi ciekawie, jednak później okazuje się, że firma wymaga od Ciebie zbyt wiele, a pensja nie jest nawet zbliżona do Twoich oczekiwań.

Konkrety w odpowiedzi na Twoje potrzeby

Od konsultacji i analizy Twoich potrzeb i motywacji, przez wypuszczanie w świat informacji o Tobie, aż po szukanie ofert pracy spełniających kluczowe kryteria, a do tego pomoc w analizie kompetencji miękkich i talentów, które możesz wykorzystać w nowej pracy.

Świadoma decyzja

Praca w IT na Twoich zasadach. Dlatego, sam określasz jaki typ pracy Cię interesuje (zakres wynagrodzenia, stack technologiczny, rola, lokalizacja, wielkość firmy itp.). Jak już wspomniano, wysyłamy jedynie oferty spełniające Twoje oczekiwania.

Rozwijaj się

Jeśli tylko wyrazisz chęć, Klaudia zostanie Twoją Agentką Kariery i pomoże Ci zaprezentować najlepszą wersję siebie. Przeprowadzi Cię przez proces rekrutacyjny i będzie służyć radą podczas negocjacji warunków.

Jak to działa?

1/5

Wybierz pakiet, który spełnia Twoje oczekiwania!

Wiemy jak trudno o dobry „pracowy match”. Sami we współpracach z firmami i rekrutacyjnych rozmowach przepracowaliśmy, co jest ważne dla doświadczonych programistów czy „produktowców”. Dodatkowo jesteśmy w posiadaniu tajemniczego excela, w którym komentowane są technologiczne firmy z Krakowa. Zatem dobrze wiemy, o co toczy się gra w fajnych i długich współpracach! Stworzyliśmy pakiety, w których znajdziesz coś dla siebie. Coś, co pomoże Ci znaleźć pracę spełniającą Twoje oczekiwania. Do tego szybciej i za większą stawkę.

Poniżej przeczytaj o pakietach i wybierz ten, który najbardziej spełnia Twoje oczekiwania.

2/5

Kontakt z Agentką Kariery Klaudią Tomczyk ?

Wszystko zaczyna się od pisanej rozmowy 🙂 Kolejny krok to refleksyjny formularz. W którym uświadomisz sobie, co dla Ciebie jest ważne we współpracy z nową firmą. O reszcie przeczytasz w opisie pakietów. Poniżej przeczytaj o pakietach i wybierz ten, który najbardziej spełnia Twoje oczekiwania.

3/5

Zdalne spotkanie z Agentką

Kolejny krok to rozmowa online. Klaudia pomoże Ci zdefiniować Twoją dalszą drogę kariery. I jeszcze bardziej doprecyzować oczekiwania względem nowego pracodawcy. Przeanalizuje Twoje CV, profil na LinkedIn i podpowie jak wzbudzić zainteresowanie IT rekrutera. Którym sama jest na co dzień! Agentka wie, jak wzbudzić zainteresowanie rekrutera, który zaprosi Cię na rozmowę poza kolejnością!

4/5

Agentka ciągle działa!

Po zdalnym spotkaniu otrzymasz pomocną „narzędziówkę” zawartą w pakiecie. Zwiększysz swoje szanse na znalezienie satysfakcjonującej i ciekawej pracy.

5/5

Mamy to?

Zaraz będziesz miał_a własną Agentkę Kariery! How cool is that?

Chcesz wiedzieć więcej?

Ile kosztuje usługa Agentki Kariery?

Pełen pakiet kosztuje 600 PLN (+VAT).

Czy jest jakaś opłata za wysłanie CV?

Nie, za wysłanie CV nie pobieramy żadnych opłat. Jeśli natomiast chcesz skorzystać z usług Agentki Kariery zajrzyj wyżej w dostępne pakiety.

Z czego wynika rozwiązanie Agentki Kariery?

Od przeglądania jobboardów robi mi się niedobrze, nie kojarzę 90% tych firm.” – Product Owner

Często programiści są zmęczeni szukaniem pracy i wolą, aby ktoś rozejrzał się za nich po rynku. Doświadczenie i kwalifikacje Agentki Kariery pomogą również w określeniu Twojej dalszej ścieżki kariery.

Ile trwa współpraca z Agentką Kariery?

Co do zasady miesiąc – (jest to 8h ) w miesiącu, które Agentka przeznacza na pracę dla danego kandydata. Jednak współpraca może trwać także dłużej w zależności od indywidualnych potrzeb dotyczących zmiany pracy.

Załącz swoje CV

Możesz zostawić u nas swoje CV. Jeśli będziemy w posiadaniu oferty dopasowanej do Twojego CV – skontaktujemy się z Tobą!

Jesteśmy przyszłością w zmianie pracy! ?

    Dodaj CV
    Administatorem danych osobowych jest CandidFuture sp.z.o.o czytaj całość

    z siedzibą w Gdańsku (80-172) na ul. Trzy Lipy 3. Firma jest wpisana w rejestr Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzoną przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000796072, NIP 5842785694, REGON 383943294, o kapitale zakładowym 5 000 zł. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu świadczenia przez Administratora Usług oferowanych w Serwisie. Jeśli wyrazisz zgodę Twoje dane będą przetwarzane w celu komunikacji marketingowej poprzez e-mail. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i Twoich prawach znajdziesz w naszej polityce prywatności

    Wiadomość została wysłana

    Twoja wiadomość została pomyślnie wysłana. Wkrótce się do Ciebie odezwiemy.