Pracuj pozostając sobą

W naszych rekrutacjach stawiamy nie tylko na kompetencje, ale także na dopasowanie osobowościowe. Chcemy mieć pewność, że będziesz pracować w firmie, która Cię rozumie i wspiera w rozwoju.

Zostaw swoje CV

Rekrutacje C-level i Executive Management

Nie degradujemy Cię do stanowiska

Wiemy, że jesteś kimś o wiele więcej niż sumą doświadczeń zawodowych. Poznajemy Twoją osobowość, potrzeby, aspiracje i plany na życie.

O Twojej roli wiemy wszystko

Siadamy w Twoim biurku. Dokładnie poznajemy przełożonego, oczekiwania firmy i Twoje przyszłe obowiązki. Dostajesz od nas pełny i prawdziwy obraz firmy.

Idealne dopasowanie

Chcemy dać Ci pewność, że w nowej roli będziesz się rozwijać, a Twoja osobowość będzie Cię wspierać na nowym stanowisku.

Transparentność i feedback

Zawsze podajemy widełki płacowe. Od nas usłyszysz prawdę o roli, jej zaletach i ograniczeniach. Nie mamy nic do ukrycia. Im lepiej się rozumiemy, tym… lepiej 🙂

Budujemy efektywne zespoły IT

Bądź częścią zespołu, który Cię rozumie i wspiera w rozwoju.

Budujemy efektywne zespoły IT

Budujemy efektywne zespoły IT
Traktujemy Cię jak partnera

Rekrutacja jest w pełni transparentna, a Ty jesteś w jej centrum. Od początku znasz wynagrodzenie i warunki zatrudnienia. Otrzymujesz feedback po każdym etapie. A my z chęcią poznajemy Twoją opinię.

Świadoma decyzja

Z nami trafisz do firmy, z którą identyfikujesz się na poziomie wartości. Zarówno jeśli chodzi o kulturę organizacyjną, jak i społeczne efekty prowadzenia biznesu.

Twój głos się liczy

Wiemy, jak ważne jest mieć wpływ na rozwój produktu i technologii. Współpracujemy z firmami, które zatrudniają ekspertów, aby ich słuchać. Znajdź miejsce, w którym masz znaczenie.

Rozwijaj się

Wybierz rolę spójną z Twoją osobowością i ambicjami. Pracuj w firmie, która umożliwia Ci podejmowanie nowych wyzwań i wspiera Cię w rozwoju. A przy okazji dowiedz się więcej o sobie.

Jak działamy?

1/5

Wysyłasz nam swoje CV

Jesteś w grze! Uzyskujesz dostęp do ciekawych projektów digital w Polsce i w Europie. Ps. Uważamy, że CV jest pase, pracujemy nad tym aby się go pozbyć z naszego procesu…

2/5

Poznajemy się

Gdy włączymy Cię w proces rekrutacyjny, uruchamiamy narzędzia do analizy behawioralnej, oceny osobowości, umiejętności i zdolności kognitywnych, czy motywacji.

3/5

Sprawdzamy dla Ciebie przyszłego pracodawcę

Sprawdzamy firmę, zespół, przełożonego, i projekt, tak aby upewnić się, że do siebie pasujecie.

4/5

Poznajemy się jeszcze lepiej oraz Twoje umiejętności

Przeprowadzamy weryfikację merytoryczną oraz techniczną w zależności od projektu.

5/5

It’s a match!

Mamy to! Rozpoczynasz pracę w dopasowanym projekcie. Jesteśmy pewni, że nowe miejsce pracy przyniesie Ci dużo satysfakcji.

 

Masz jeszcze jakieś wątpliwości? 😉

Czym jest CandidFuture i co właściwie robicie?

Robimy rekrutacje, a konkretnie prowadzimy executive search na stanowiska managerskie i specjalistyczne w obszarach tech i digital dla startup’ów oraz scaleup’ów z Polski i Holandii. Budujemy też efektywne i różnorodne zespoły programistyczne.

Czy przesłanie CV / dołączenie do CandidFuture jest płatne?

Nasze fee jest ustalone na bazie umowy komercyjnej z naszymi partnerami biznesowymi. Od kandydatów nie pobieramy fee.

Czy po wysłaniu CV, CandidFuture będzie moim agentem i znajdzie dla mnie nową pracę?

Jeżeli Twój profil będzie pasował do prowadzonych przez nas projektów, wtedy włączymy Cię w proces i sprawdzimy Twoje dopasowanie do roli.

Skąd jesteście i gdzie są zlokalizowane Wasze biura?

Mieścimy się w Gdańsku. Posiadamy także oddział i biuro komercyjne w Den Bosh, w Holandii.

O co Wam chodzi z tą różnorodnością?

W naszych procesach rekrutacyjnych kładziemy nacisk na dopasowanie odpowiednich kompetencji do roli, zespołu oraz kultury organizacyjnej firmy z którą pracujemy. Niemniej w każdym procesie przedstawiamy silną kandydaturę kobiecą, aby dać potencjalnemu pracodawcy możliwość wyboru w oparciu o najlepszy zestaw kompetencji, który jego firma potrzebuje.