Rekrutujemy liderów, programistów i zespoły produktowe

Dlaczego jesteśmy skuteczni

Weryfikujemy kompetencje zawodowe i poznajemy osobowość kandydatów. Poznajemy przełożonego i kulturę firmy. Rekrutacje prowadzą eksperci biznesowi i doświadczeni liderzy. Dlatego nasi kandydaci idealnie pasują do Twojej firmy.

Skontaktuj się z nami

Jak możemy ci pomóc Kadra menadżerska

Mamy wieloletnie doświadczenie w branżach, w których rekrutujemy. Dzięki własnym kontaktom biznesowym docieramy do pasywnych kandydatów. Wiemy jak ważni są odpowiedni ludzie na odpowiednim miejscu. Dlatego rekomendujemy najlepszych z najlepszych, a nie najlepszych z dostępnych.

Jesteśmy tak pewni rekomendowanych osób, że bierzemy na siebie ryzyko ich odejścia.

 

Jesteśmy ekspertami w rekrutacjach kadry zarządzającej i kierowniczej w obszarach: Product Management, Project Management, Software Engineering, Marketing, Sprzedaż, Operacje, Finanse i HR.

Skontaktuj się z nami

Jak możemy ci pomóc Kadra menadżerska

Kadra menadżerska

Jak możemy Ci pomócProgramiści i zespoły produktowe

Znajdziemy dla Ciebie profesjonalistów IT i specjalistów do zespołu produktowego. Rekrutujemy ludzi, którym zależy na zrozumieniu produktu i potrzeb klienta. Nasi kandydaci są doświadczeni w większości nowoczesnych technologii back-end, front-end oraz mobile. Specjalizują się w obszarach BigData, Artificial Intelligence czy Machine Learning.

 

Z nami zatrudnisz zaangażowanych menadżerów IT, którzy zadbają o zrównoważony rozwój Twoich zespołów. Rekrutacje IT uzupełniamy o role DevOps i Quality Assurance oraz talenty na stanowiska Product Management, Project Management, UX/UI Design, Research czy Data Analyst. 

 

Traktujemy kandydatów, jak ludzi i partnerów, szanując ich ambicje zawodowe. Jeżeli budujesz organizację opartą na wartościach i zaufaniu, to znajdziemy ludzi gotowych zaangażować się w Twoją wizję.

Skorzystaj z doświadczenia naszych konsultantów

Jako uzupełnienie rekrutacji wspieramy Twoją firmę w długofalowym rozwoju talentów i biznesu.

Znajdziemy Ci świetnych kandydatów

Czy wiesz, że…

aż 61%

polskich firm deklaruje problemy ze znalezieniem doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników

do 40%

wyższej kadry menadżerskiej odchodzi w ciągu dwóch lat od zatrudnienia

aż 39%

startupów i młodych firm wskazuje brak wykwalifikowanego personelu jako bardzo ważny czynnik hamujący wzrost

A więc jak to działa z nami?

1/5

Musimy zrozumieć Twój biznes

Czym się zajmujesz, na jakim etapie jesteś, jakie widzisz wyzwania do rozwoju biznesu. Jakiego partnerstwa poszukujesz? Chcemy poznać Twoje wartości i kulturę organizacyjną.

2/5

Sprawdzamy czy jest nam po drodze

Czy podobnie rozumiemy znaczenie słowa “partnerstwo” oraz dawanie wartości.

3/5

Wybierasz model współpracy

Zdecyduj, czy chcesz uiścić pojedynczą płatność za rekrutacje, czy przenieść na nas ryzyko w modelu mikropłatności (12 transz w miarę, jak zatrudniona osoba pracuje i rozwija Twój biznes). Możesz także precyzyjnie dobrać kompetencje i  procesy, w których potrzebujesz wsparcia.

4/5

Pomagamy zdefiniować kluczowe kompetencje w Twoim zespole

Odwiedzimy Twoją firmę i zadamy Ci pytania, których nikt wcześniej nie zadał. Zapewnimy wsparcie w definiowaniu kluczowych ról w firmie, a także wsparcie przy wdrożeniu kandydatów. Zbadamy cechy osobowościowe – Twoje i pracowników, żebyście związali się ze sobą na długo.

5/5

Mamy to! Jesteśmy partnerami i uruchamiamy proces rekrutacyjny 🤜🤛

Dbamy o to, żeby osoba,  która trafi do Twojej firmy dobrze uzupełniała zespół pod kątem kompetencji i osobowości. Pomożemy Ci efektywnie skalować biznes poprzez optymalnie dobrane kompetencje.

Masz jeszcze jakieś wątpliwości? 😉

Czym jest CandidFuture i co robicie?

Robimy rekrutacje, a konkretnie prowadzimy executive search na stanowiska managerskie i specjalistyczne w obszarach tech i digital dla startup’ów oraz scaleup’ów z Polski i Holandii. Budujemy też efektywne i różnorodne zespoły IT.

Czy jesteście firmą rekrutacyjną czy outsourcingową?

Właściwie to pracujemy w obydwu modelach. W jednym modelu prowadzimy procesy rekrutacyjne dla firm, a w drugim zatrudniamy sami, gdzie nasi pracownicy są zdalnym rozszerzeniem kompetencyjnym zespołów naszych partnerów.

W czym właściwie tkwi Wasza wyjątkowość?

Nie jesteśmy wyjątkowi, tylko skuteczni 🙂 Posiadamy doświadczenie w konkretnych obszarach biznesowych, takich jak: Sprzedaż, Operacje, Tech, Produkt, Project Management, Marketing. To sprawia, że rozumiemy potrzeby bzinesów. Dodatkowo budowaliśmy własne zespoły pracując w korporacjach.

W jakich obszarach wspieracie swoich partnerów ?

Prowadzimy projekty w obszarze learning and development, pomagamy startupom budować efektywne kultury organizacyjne oparte na wartościach, a także w temacie bliskiemu naszym sercom – zarządzania rónorodnością w organizacjach.

Jak wygląda koszt Waszej usługi?

Zawsze jesteśmy transparentni w kontekście cennika. Przy rekrutacjach pracujemy w modelu success fee, jednorazowym lub rozłożonych w czasie na mikro płatności. Przy „kontraktingu”, jest to model stałych miesięcznych płatności uzależnionych od długości projektu. Po prostu daj nam znać czego szukasz, a porozmawiamy o szczegółach.