Rekrutujemy programistów, zespoły produktowe oraz liderów technicznych

Twórz produkty zamiast oprogramowanie

Zatrudnij talenty IT, potrafiące zrozumieć: Twój produkt, potrzeby klientów i proces, który je łączy. Weryfikujemy umiejętności techniczne, postawę i osobowość kandydatów, aby znaleźć osoby, których Twoja firma naprawdę potrzebuje.

Skontaktuj się z nami

Jak możemy ci pomóc Programiści i zespoły produktowe

Dopasowujemy programistów i specjalistów do Twojego zespołu produktowego. Rekrutujemy osoby, które rozumieją produkt i dbają o potrzeby klientów. Nasi kandydaci są doświadczeni w  technologiach back-end, front-end i mobile.

 

Z nami zatrudniasz zaangażowanych menedżerów IT, którzy będą rozwijać Twoje zespoły. Rekrutację IT uzupełniamy o role DevOps i Quality Assurance, a także stanowiska w zarządzaniu produktem, zarządzaniu projektami, projektowaniu UX / UI, badaniach lub analizie danych.

 

Traktujemy kandydatów jak ludzi i partnerów, szanując ich ambicje zawodowe. Jeśli zbudujesz organizację opartą na wartościach i zaufaniu, znajdziemy ludzi gotowych zaangażować się w Twoją wizję.

Skontaktuj się z nami

Jak możemy ci pomóc Programiści i zespoły produktowe

Programiści i zespoły produktowe

Jak możemy Ci pomócKadra Zarządzająca

Jesteśmy tak pewni polecanych kandydatów, że bierzemy na siebie ryzyko ich odejścia.

 

Jesteśmy doświadczonymi praktykami w branżach, w których rekrutujemy. Dzięki własnym kontaktom biznesowym docieramy do najbardziej utalentowanych i pasywnych kandydatów. Wiemy, jak ważne jest, aby właściwi ludzie byli na właściwym miejscu. Dlatego polecamy najlepszych spośród najlepszych, a nie tylko najlepszych spośród dostępnych.

 

Jesteśmy ekspertami w rekrutacjach na wymagające stanowiska w zarządzaniu produktami, zarządzaniu projektami, inżynierii oprogramowania, marketingu, sprzedaży, operacjach, finansach i HR.

Skorzystaj z doświadczenia naszych konsultantów

Jako uzupełnienie rekrutacji wspieramy Twoją firmę w długofalowym rozwoju talentów i biznesu.

Znajdziemy Ci świetnych kandydatów

Czy wiesz, że…

aż 53%

programistów traktuje pracę zdalną jako priorytet podczas poszukiwania nowej pracy

do 20%

wakatów na stanowiskach IT pozostaje nieobsadzonych

do 75%

kandydatów sprawdza reputację firmy przed aplikowaniem

A więc jak to działa z nami?

1/5

Musimy zrozumieć Twój biznes

Czym się zajmujesz, na jakim etapie jesteś, jakie widzisz wyzwania do rozwoju biznesu. Jakiego partnerstwa poszukujesz? Chcemy poznać Twoje wartości i kulturę organizacyjną.

2/5

Sprawdzamy czy jest nam po drodze

Czy podobnie rozumiemy znaczenie słowa “partnerstwo” oraz dawanie wartości.

3/5

Wybierasz model współpracy

Zdecyduj, czy chcesz uiścić pojedynczą płatność za rekrutacje, czy przenieść na nas ryzyko w modelu mikropłatności (12 transz w miarę, jak zatrudniona osoba pracuje i rozwija Twój biznes). Możesz także precyzyjnie dobrać kompetencje i  procesy, w których potrzebujesz wsparcia.

4/5

Pomagamy zdefiniować kluczowe kompetencje w Twoim zespole

Odwiedzimy Twoją firmę i zadamy Ci pytania, których nikt wcześniej nie zadał. Zapewnimy wsparcie w definiowaniu kluczowych ról w firmie, a także wsparcie przy wdrożeniu kandydatów. Zbadamy cechy osobowościowe – Twoje i pracowników, żebyście związali się ze sobą na długo.

5/5

Mamy to! Jesteśmy partnerami i uruchamiamy proces rekrutacyjny 🤜🤛

Dbamy o to, żeby osoba,  która trafi do Twojej firmy dobrze uzupełniała zespół pod kątem kompetencji i osobowości. Pomożemy Ci efektywnie skalować biznes poprzez optymalnie dobrane kompetencje.

Masz jeszcze jakieś wątpliwości? 😉

Czym jest CandidFuture i co robicie?

Robimy rekrutacje, a konkretnie prowadzimy executive search na stanowiska managerskie i specjalistyczne w obszarach tech i digital dla startup’ów oraz scaleup’ów z Polski i Holandii. Budujemy też efektywne i różnorodne zespoły IT.

Czy jesteście firmą rekrutacyjną czy outsourcingową?

Właściwie to pracujemy w obydwu modelach. W jednym modelu prowadzimy procesy rekrutacyjne dla firm, a w drugim zatrudniamy sami, gdzie nasi pracownicy są zdalnym rozszerzeniem kompetencyjnym zespołów naszych partnerów.

W czym właściwie tkwi Wasza wyjątkowość?

Nie jesteśmy wyjątkowi, tylko skuteczni 🙂 Posiadamy doświadczenie w konkretnych obszarach biznesowych, takich jak: Sprzedaż, Operacje, Tech, Produkt, Project Management, Marketing. To sprawia, że rozumiemy potrzeby bzinesów. Dodatkowo budowaliśmy własne zespoły pracując w korporacjach.

W jakich obszarach wspieracie swoich partnerów ?

Prowadzimy projekty w obszarze learning and development, pomagamy startupom budować efektywne kultury organizacyjne oparte na wartościach, a także w temacie bliskiemu naszym sercom – zarządzania rónorodnością w organizacjach.

Jak wygląda koszt Waszej usługi?

Zawsze jesteśmy transparentni w kontekście cennika. Przy rekrutacjach pracujemy w modelu success fee, jednorazowym lub rozłożonych w czasie na mikro płatności. Przy „kontraktingu”, jest to model stałych miesięcznych płatności uzależnionych od długości projektu. Po prostu daj nam znać czego szukasz, a porozmawiamy o szczegółach.