Myślisz o zmianie pracy?

Praca w IT na Twoich zasadach. Z CandidFuture możesz szukać przyszłej pracy na pełen etat lub na kontrakt. Wysyłamy Tobie tylko oferty, które pasują do Twoich preferencji, takich jak wysokość wynagrodzenia, stack technologiczny, wielkość firmy i lokalizacja. Pomożemy Ci także w procesie rekrutacyjnym oraz ewentualnych negocjacjach.

Aplikuj!
Branża rekrutacyjna przeżywa kryzys

Każdego dnia najlepsi techniczni specjaliści dostają wiele wiadomości z ofertami od rekruterów. Czasami możesz przyjąć ofertę, która na pozór brzmi ciekawie, jednak później okazuje się, że firma wymaga od Ciebie zbyt wiele, a pensja nie jest nawet zbliżona do Twoich oczekiwań.

Konkrety w odpowiedzi na Twoje potrzeby

CandidFuture dostarcza Ci konkretnych informacji na temat wynagrodzenia, hiring managera, czy tego jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny.

Świadoma decyzja

Praca w IT na Twoich zasadach. Dlatego, sam określasz jaki typ pracy Cię interesuje (zakres wynagrodzenia, stack technologiczny, rola, lokalizacja, wielkość firmy itp.). Jak już wspomniano, wysyłamy jedynie oferty spełniające Twoje oczekiwania.

Rozwijaj się

Jeśli tylko wyrazisz chęć, CandidFuture zostanie Twoim Agentem Kariery i pomoże Ci zaprezentować najlepszą wersję siebie. Przeprowadzi Cię przez proces rekrutacyjny i będzie służyć radą podczas negocjacji warunków.

Jak to działa?

1/5

Zostaw swoje CV

Grę czas zacząć!
PS Uważamy, że wysyłanie CV jest nieco przestarzałe, dlatego pracujemy nad usunięciem go z naszych procesów. W tym celu możesz podesłać link do swojego, uzupełnionego profilu na LinkedIn.

2/5

Poznajmy się

Jeden z członków naszego zespołu będzie z Tobą w kontakcie, aby zrozumieć Twoje motywacje oraz preferencje. Krótko mówiąc – Ty decydujesz o wynagrodzeniu, stacku technologicznym, wielkości firmy, branży, produktu oraz lokalizacji pracy.

3/5

Sprawdzamy dla Ciebie różne firmy

Poznajemy także Twój przyszły zespół i managera, aby mieć pewność, że oni pasują do Ciebie, a Ty do nich. Dzięki temu masz pewność, że miejsce jest sprawdzone.

4/5

CandidFuture to Twój Agent Kariery

Nie trać czasu czytając oferty, które do Ciebie nie pasują i biorąc udział w procesach rekrutacyjnych do pracy, która Ci nie odpowiada. CandidFuture wysyła Ci tylko oferty na podstawie określonych przez Ciebie preferencji. Sam określasz zakres wynagrodzenia, rolę, lokalizację, stack technologiczny, wielkość firmy i wiele więcej.

5/5

Mamy to!

W rezultacie zaczynasz swoją nową pracę! Jesteśmy przekonani, że przyniesie Ci wiele satysfakcji! Jednak nie musisz się martwić, ponieważ zostajemy z Tobą na dłużej i zostajemy w regularnym kontakcie.

Chcesz wiedzieć więcej?

Czym jest CandidFuture i czym się zajmujecie?

Zajmujemy się dopasowaniem i zrekrutowaniem najlepszych specjalistów z branży IT do sprawdzonych startupów i scaleupów. Budujemy efektywne i różnorodne zespoły produktowe. Więcej o nas znajdziesz tutaj.

Czy jest jakaś opłata za wysłanie CV do CandidFuture?

Nie, nie pobieramy żadnych opłat. Nasza usługa jest w 100% darmowa dla kandydatów. Dopasowana do Twoich potrzeb praca w IT już na Ciebie czeka!

CandidFuture będzie moim agentem po wysłaniu CV i znajdzie dla mnie nową pracę?

Tak, CandidFuture jest wyjątkową siecią najlepszych specjalistów technicznych i nietechnicznych w branży IT, którzy pasywnie szukają następnej świetnej okazji do rozwoju. Jesteśmy tutaj, aby zapewnić, że Ty i Twoja nowa firma to dobre dopasowanie.

Skąd jesteście i gdzie zlokalizowane są Wasze biura?

Jesteśmy z całej Polski i pracujemy w 100% zdalnie, ale siedziba naszej firmy znajduje się w Gdańsku. Dlatego do kontaktu zapraszamy tutaj.

Załącz swoje CV

Przekonaj nas do zostania Twoim Agentem Kariery!

Krótko mówiąc – pomożemy Ci znaleźć Twoją kolejną pracę w IT.

    Dodaj CV
    Administatorem danych osobowych jest CandidFuture sp.z.o.o czytaj całość

    z siedzibą w Gdańsku (80-172) na ul. Trzy Lipy 3. Firma jest wpisana w rejestr Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzoną przez Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS 0000796072, NIP 5842785694, REGON 383943294, o kapitale zakładowym 5 000 zł. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu świadczenia przez Administratora Usług oferowanych w Serwisie. Jeśli wyrazisz zgodę Twoje dane będą przetwarzane w celu komunikacji marketingowej poprzez e-mail. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych i Twoich prawach znajdziesz w naszej polityce prywatności

    Wiadomość została wysłana

    Twoja wiadomość została pomyślnie wysłana. Wkrótce się do Ciebie odezwiemy.